01.05.24
13:00-10:00
קורס עריכת פסקול לבמה • בשיתוף אי״ב / מתן דסקל
שיתוף פעולה בין מרכז ׳כלים׳ לכוריאוגרפיה & אי״ב - ארגון יוצרים.ות עצמאיים.ות בתיאטרון ואמנות המופע
המשך
21.05.24
20:30
בקרבנו / איריס ארז
בעקבות הביקוש הרב, המופע ׳בקרבנו׳ מאת איריס ארז, שעלה בבכורה בפסטיבל כלים, חוזר!
המשך
09.04.24
פסטיבל כלים ♽ טרואר /
הפסטיבל השנתי של מרכז כלים לכוריאוגרפיה ♽ ימים שלישי - שבת 9-13.04 ב׳כלים׳
המשך
06.04.24
12:00
זמן במה: בכורות עם גוף בוגר – ענת גריגוריו, גלעד ירושלמי ועירד בן גל / במסגרת ׳אוספות את הזמן׳ - 15 שנות עשייה ויצירה של הכוריאוגרפית גלית ליס עם הגוף הבוגר
המשך
19.03.24
מופע סיום טרימסטר שני • 20.03&19 / הקבוצה
מופע סיום טרימסטר שני • הקבוצה הרב תחומית להכשרת רקדנים • מופעים ב׳כלים׳ - יצחק נפחא 2, בת-ים • 20.03&19 19.03 - 21:00 20.03 - 17:00, 19:00, 21:00 יצירה בבכורה מאת אוליביה קורט מסה ויצירות נוספות מאת: דנה מרכוס, מור שני וענת כ״ץ. במופע תתארח הקבוצה ליצירה ופרפורמנס בכוריאוגרפיה של עומר עוזיאל.
המשך
15.02.24
20:30-17:00
סדנא ושיחה בשיתוף ורטיגו כח האיזון / ׳ורטיגו כח האיזון׳ בשיתוף ׳כלים׳
המשך
08.02.24
13:00-11:00
אמהות כמקום, מפגש סטודיו / מירב דגן ודניאל גליה-קינד
לאחר שני מפגשי זום מרגשים אנו מזמינות אתכן למפגש ממשי, בסטודיו היפה והנעים של מרכז כלים, הבית המקומי של הפרויקט.
המשך
09.02.24
הצצה לטרילוגיה בהתהוות / טליה בק
הצצה לטרילוגיה בהתהוות, טליה בק, 10.02&09 מופעי טרום בכורה, שישי 12:00- 14:00 כולל שיחה, שבת 17:00- 18:00
המשך
12.02.24
21:30-20:00
הוראה בזמן מלחמה #3 / אילנית תדמור ועלמה מריה סימון
הוראה בזמן מלחמה, והפעם בנושא: אקטיביזם חברתי ותרבותי בסטודיו. במפגש נשוחח עם רננה רז, ליאת דרור, עינב לוי ושרון שגיא.
המשך
01.02.24
10:00
להרגיש בבית • כנס בוגרי.ות התכנית לכוריאוגרפיה /
בוגרים.ות יקרים.ות של התכנית לכוריאוגרפיה בכלים - אנחנו מזמינות אתכם.ן ׳להרגיש בבית׳
המשך
17.01.24
10:00
גבנו לברושים • אקולוגיה ואמנות / רותי דירקטור
הרצאה פתוחה לקהילת המחול והאמנות בהנחיית רותי דירקטור, במסגרת מפגשי הלמידה של פסטיבל כלים.
המשך
25.12.23
20:00
הוראה והנחית מחול בזמן מלחמה – זום המשך / אילנית תדמור, עלמה מריה סימון בשיתוף ׳כלים׳
חודשיים חלפו מפרוץ המלחמה וכעת, באופן קשה להכלה, אנחנו במעין "שגרת מלחמה". להחזיק שגרה של הוראה ויצירה בתוך התקופה הזו היא משימה קשה וחשובה, ואנו מזמינות אתכםן לחשוב יחד כיצד לתמוך בנו ובתלמידים/ות שלנו כעת, ומה זה אומר להחזיק מרחב של תנועה בזמן הזה?
המשך
06.12.23
19:00
מפגש הקשבה בשיתוף פעולה עם ׳המקרר׳ / מאיר טאטי
בימים אלו אנחנו רוצות.ים ליצור יחד אדוות של נוכחות מרוככת, לאפשר מפגש מנחם בתוך מציאות קשה מנשוא. נתרגל ביחד ולחוד פעולות ותנועות מזינות, נתנסה בתרגילי נוכחות שבמרכזם הגוף, ונקרא יחד בטקסט של הפילוסוף ההודי יידו קרישנמורטי.
המשך
30.11.23
12:00
מפגש אמהות – אמניות ✲ / מירב דגן ודניאל גליה-קינד
אנו מרגישות שיש צורך במרחב שממוסס את ההפרדות בין האמנות, לאימהות ולמציאות, מרחב שמכיר בידע האימהי וברלוונטיות שלו להתמודדות עם המצב הנוכחי. אנו מזמינות אתכן להיפגש, לשתף ולהקשיב זו לזו, מהיכן שאתן נמצאות ובאופן שבו תרצו לקחת חלק.
המשך
18.11.23
עדכוני חממת ׳יציאה לפעולה׳ / נטלי צוקרמן ומשתתפי.ות החממה
לפני כשבוע, חממת יציאה לפעולה הזמינה את ׳ורטיגו כח האיזון׳ למפגש מקצועי, בו חי כהן וטלי ורטהיים סיפרו על התפתחות הפרויקט והובילו סשן של אימפרוביזציה בו רקדו יחד הכוריאוגרפים.ות של החממה עם רקדנים.ות בעלי.ות מגוון יכולות.
המשך
19.11.23
11:00
הקשרים שבינינו ✲ אקולוגיה ומחול / עלמה מריה סימון
הזמנה למפגש פתוח בזום לקהילת המחול, במסגרת מפגשי הלמידה של 'פסטיבל כלים'.
המשך
05.11.23
עלה לאוויר – פודקאסט 'דרמטורגיה במחול – שרירים של התבוננות והקשבה' / שת"פ בין 'כלים' לבין חיות מחול
פודקאסט 'דרמטורגיה במחול - שרירים של התבוננות והקשבה' / חיות מחול ו׳כלים׳
המשך
01.11.23
20:00-21:30
מפגש בזום על הוראה והנחיה בזמן מלחמה למורים.ות ומנחים.ות למחול ותנועה / אילנית תדמור, עלמה מריה סימון ומרכז ׳כלים׳
יום רביעי 1/11 בשעות 20:00- 21:30 - מפגש בזום על הוראה והנחיה בזמן מלחמה.
המשך
31.10.23
17:00-18:00
זום פתוח: שיעורי אימפרוביזציה מונגשים לא.נשים עם וללא לקויות ראייה / תמר מייזליש
שיעורי אימפרוביזציה בתנועה לא.נשים עם וללא לקות ראייה, ימי שלישי 17.00-18.00
המשך
26.10.23
20:00-21:30
זום פתוח: כיצד ניתן לשקם את מעטפת הרוח ואת החוסן שלנו כקהילת המחול? / ד״ר תמר סימון
קהילת המחול (ומחוצה לה) מוזמנת לזום פתוח, יום חמישי ה26.10 בשעה 20:00.
המשך
25.10.23
10:00-11:00
זום פתוח: פרויקט ׳רקדי׳ לגיל השלישי פותח את שעריו ללא עלות / שקד מוכיח
ימי רביעי בשעות 11:00-10:00 בזום, שיעור תנועה לגיל השלישי.
המשך
20.09.23
19:30-23:00
פסטיבל אסיף לכוריאוגרפיה חדשה ב׳כלים׳ 20-22.09 / מנהלת אמנותית: איילה פרנקל
'פסטיבל אסיף' לכוריאוגרפיה חדשה ב'כלים' הוא מרחב פרפורמטיבי נסייני ומכוון-תהליך שמאפשר מפגש של קהל עם קולותיהן.ם של כוריאוגרפים.ות בתחילת דרכן.ם.
המשך
01.09.23
קול קורא לפסטיבל כלים 24 ✧ / מנהלים אמנותיים: איילה פרנקל ואורי שפיר
שימו לב, ניתן להגיש רק למסלול אחד מבין השניים: 1. מסלול רזידנסי ויצירה 2. מסלול הבראה
המשך
13.07.23
קורס דרמטורגיה / נטלי צוקרמן, יעל ביאגון-ציטרון, יאיר ורדי, טל יחס, מיכל סממה, יעל ונציה, איריס לנה וילי נתיב
לראשונה במרכז לכוריאוגרפיה ׳כלים׳ - קורס דרמטוּרגיה* יחיד מסוגו בארץ!
המשך
19.07.23
18:30 ו21:00
טאראב / נטלי דביר
יצירה מזרחית משותפת של מחול אתני שבטי עכשווי
המשך
27.07.23
20:00
נכס, צאן, ברזל / מיכל סממה
המופע ׳נכס, צאן, ברזל׳ מאת מיכל סממה מגיע אלינו לארבעה מופעים ← חמישי 27.7 20:00, שישי 28.7 14:00, שבת 29.7 18:00, ראשון 30.7 20:00
המשך
26.06.23
17:00-21:30
Exchange 5 / אופיר יודלביץ
סדנא ← מופע ← שיחה בהנחיית שני תמרי מתן
המשך
04.07.23
מופעי סיום התכנית לכוריאוגרפיה / מחזור 21-23, בוגרי ובוגרות התכנית: עמרי חפץ, ענבר קובי, תו צפניה, מיכל גרובר פרידלנדר, יגל בסוק-טושינסקי, שחף בוארון, עירית אילת, דניאלה כסיף, יעל זהבי, נעמי אלה דרעי.
המשך
קול קורא – חממת ׳יציאה לפעולה׳! /
דד ליין להגשה: 10.06
המשך
02.06.23
10:00-15:00
Exchange 4 / איריס ארז
סדנא ← מופע ← שיחה בהנחיית ד״ר עידית סוסליק
המשך
19.05.23
10:00-15:00
Exchange 3 / ענת דניאלי
סדנא ← מופע ← שיחה בהנחיית ד״ר עידית סוסליק
המשך
28.04.23
10:00-15:00
Exchange 2 / ניב שינפלד ואורן לאור
סדנא ← מופע ← שיחה בהנחיית ד״ר עידית סוסליק
המשך
21.04.23
10:00-14:30
Exchange 1 / רוני חדש
סדנא ← מופע ← שיחה בהנחיית ד״ר עידית סוסליק
המשך
30.03.23
20:30
על החיים ועל המוות / מורן יצחקי אברג׳ל
פרויקט רב תחומי המבקש להביא לקדמת הבמה סוגיות של אבל, החלמה, שיח ואחווה נשית. בערב יוצגו שני חלקים מתוך שלושה.
המשך
29.03.23
19:00, 21:00
קבוצת אביב・מופע סוף טרימסטר שני בקבוצה / ״הקבוצה״
יום רביעי ה29.03, מופע ראשון ב19:00, מופע שני ב21:00. - הכשרת רקדנים בעבודות מאת: סתיו מרין, רביד אברבנל ורוני חדש - המסלול המלא שנה ב׳ ביצירה מאת דפי אלטבב - הקבוצה ליצירה ופרפורמנס בעבודה מאת עומר עוזיאל
המשך
14.04.23
21:00
עצירת ביניים • קבוצת מחול כרמלה / קבוצת מחול כרמלה
קבוצת מחול כרמלה נוחתת בכלים ל״עצירת ביניים״. ״אנחנו פורקות את המזוודה, מתמקמות ואז…רוקדות״. הקבוצה תופיע ביצירות מאת מירב דגן, גיל קרר ונועה שילה.
המשך
07.03.23
פורים לילדים.ות בכלים / שי פרסיל, תיאטרון קליפה
המופע כאן-גרים וסדנת קונטקטקידס ????
המשך
04.02.23
19:00
ACTING OUR AGE / גלית ליס (ישראל) & יעל פלכסר (אנגליה)
המשך
08.02.22
19:00-22:00
רשומון עפעפיים / שירי סבח טייכר
מופע ראשון ב19:00, מופע שני ב21:00
המשך
07.01.23
20:00-21:00
הולדת העונג / גלי קינקולקין ונדי (נדב) יואל
המשך
04.01.23
19:00-22:00
קבוצת חורף・מופע סוף טרימסטר ראשון בקבוצה / הקבוצה Hakvutza‏
מופע ראשון ב19:00, מופע שני ב21:00. ערב עבודות מאת: סתיו מרין ומירב דגן, רוני חדש, ענת ועדיה ועומר עוזיאל.
המשך
26.12.22
16:30-18:30
חנוכה לילדים בכלים • מופע ׳קישקושולוגיה׳ וסדנת ׳קונטקטקידס׳ / נועה זמיר ודניאלה כסיף
המשך
24.11.22
20:30
מופעי ההיסטריה – פרק ב' | 24.11.22 & 12.1.23 / עדילי ליברמן
המשך
21.11.22
20:30
רועים – מופע נוסף ב-8.12.22! / קבוצת מבט הדדי, בהובלת הכוריאוגרפית תמר מייזליש
המשך
19.11.22
20:00
שרה בין הרוחות / אורלי אלמי
המשך
08.10.22
20:30
הסדר הטוב / יאיר ליסאי
המשך
31.10.22
20:00
מופעי ההיסטריה – פרק ב' | מופעי אוקטובר / עדילי ליברמן
המשך
08.09.22
אסיף /
המשך
22.09.22
20:30
אנטומיה של (אי) אחיזה / שני בר דימרי
המשך
17.09.22
20:30
ויקטוריה / רוני שגיא
המשך
29.08.22
20:00
פרא / בר אלטרס
המשך
17.08.22
20:30
אני כבר איתך / איה קנת
המשך
15.08.22
20:00
א•ר•ב•ע أ ر ب ع ة / שרון הללי אסא
המשך
19.08.22
10:00 - 15:00
סדרת EXCHANGE – סיגל ברגמן / סיגל ברגמן
המשך
27.07.22
20:00
מופעי ההיסטריה – חלק ב' | מופעי יולי / עדילי ליברמן
המשך
17.06.22
סדרת EXCHANGE – נועה צוק / נועה צוק
המשך
09.07.22
20:30
מתגשמות / דנה נעים חפוטה & סופיה קרנץ
המשך
30.06.22
התכנית לכוריאוגרפיה בכלים ֍ מופעי סוף שנה א' 2022 ֍ 30.6 | 1.7 | 2.7 / התכנית לכוריאוגרפיה בכלים, מחזור 2021 - 2023
המשך
13.06.22
20:00
עיקרון המעשה / קימ טייטלבאום ומורן יצחקי אברג'ל
המשך
28.05.22
20:30
בין שלוליות האפשר / אורנה הוכרמן, שי רמות ועדילי ליברמן
המשך
17.05.22
פסטיבל כלים 2022 /
המשך
08.04.22
12:30
תנוחו | ניסוי פרפומטיבי במנוחה / התכנית הדו-שנתית לכוריאוגרפיה
המשך
22.04.22
10:00 - 15:00
סדרת EXCHANGE – מור שני ויאיר ורדי / מור שני ויאיר ורדי
המשך
01.04.22
10:00 - 15:00
סדרת EXCHANGE – אורי שפיר / אורי שפיר
המשך
25.03.22
לגלם את הבלתי נראה | סדנה עם מיה תמיר וג׳וליה קראוס דיבק / מיה תמיר וג׳וליה קראוס דיבק
המשך
24.03.22
20:30
'ועכשיו הגוף' – ענת דניאלי / ענת דניאלי
המשך
26.02.22
20:00
SHAME ON ZUCKERMAN /
המשך
04.03.22
10:00 - 15:00
סדרת EXCHANGE – הלל קוגן / הלל קוגן
המשך
28.01.22
12:00 -16:00
מחשבות על #2 – כוריאוגרפיה ואמהות /
המשך
27.01.22
עכשיו תורי / מורן דובשני
המשך
03.02.22
20:00
מתבוששות – תאריך חדש ה-3/2 / אפרת לוי ומעין חורש
המשך
14.01.22
10:00 - 14:00
EXCHANGE – מפגש #2 – ארקדי זיידס / ארקדי זיידס
המשך
31.12.21
14:00
ORLEOR / מירב דגן
המשך
25.12.21
19:00
תזמון מושלם / נמר גולן
המשך
19.11.21
14:00
שטח הפקר No man’s land / מעיין כהן מרציאנו
המשך
חוגים בכלים /
המשך
04.12.21
20:30
twelve – מופע / פיאטרו קוואדרינו ומשתתפי twelve
המשך
07.10.21
מחשבות על / 'כוריאוגרפיה בקהילה'
המשך
31.07.21
21:00
we are / קבוצת מחול כרמלה
למרות הכל הגענו לקו הסיום. שנת 2021, שנת משבר, אילצה אותנו למדוד את המרחק שלנו זה מזו במרחבים הקרובים והרחוקים בין יבשות, ארצות וערים. המחול שלנו הוא האור שלנו ואנחנו לא מוותרות על הקרבה. ״WE ARE" - מופע החותם את שנת היצירה שלנו ומקבץ בתוכו יצירות מקוריות מאת רועי אסף, רביד אברבנל, נועה שילה ורוני חדש.
המשך
23.07.21
12:00
אירועי סוף שנה של התכנית הדו שנתית לכוריאוגרפיה | תכנית ג׳ מועד 2 / אדוה ויינשטיין | נדב (נדי) יואל | יעל פינקל | Sophia Ciccone
תכנית ג׳ | מועד 2
המשך
22.07.21
21:30
אירועי סוף שנה של התכנית הדו שנתית לכוריאוגרפיה | תכנית ג׳ מועד 1 / אדוה ויינשטיין | נדב (נדי) יואל | יעל פינקל
תכנית ג׳ | מועד 1
המשך
22.07.21
19:30
אירועי סוף שנה של התכנית הדו שנתית לכוריאוגרפיה | תכנית ב׳ מועד 2 / זיוי אדירם | אורי וייל | מיכל מג
תכנית ב׳ מועד 2
המשך
21.07.21
21:30
אירועי סוף שנה של התכנית הדו שנתית לכוריאוגרפיה | תכנית ב׳ מועד 1 / זיוי אדירם | אורי וייל | מיכל מג
תכנית ב׳ מועד 1
המשך
23.07.21
14:00
אירועי סוף שנה של התכנית הדו שנתית לכוריאוגרפיה | תכנית א׳ מועד 2 / מיכל גרובר פרידלנדר | איה קנת | קאי אריאנה רוטשילד
תכנית א׳ | מועד2
המשך
26.08.21
20:30
ועכשיו הגוף / מאת ענת דניאלי בשיתוף עם עומר עוזיאל.
עבודת מחול המורכבת משני פרקים משלימים
המשך
28.08.21
20:30
ועכשיו הגוף / מאת ענת דניאלי בשיתוף עם עומר עוזיאל.
עבודת מחול המורכבת משני פרקים משלימים
המשך
29.06.21
20:00
התעלפויות חלק ראשון / נינה טראוב
עבודה בתהליך מאת: נינה טראוב שותפה ליצירה: משי אולינקי בהשתתפות: משי אולינקי, נינה טראוב וזואי פולנסקי.
המשך
01.07.21
16:00-18:30
בדרך לפיקוד גרון | סדנא והופעה עם רותם תש״ח /
מאת ובביצוע רותם תש״ח
המשך
30.06.21
10:00-12:30
בדרך לפיקוד גרון | סדנא והופעה עם רותם תש״ח /
מאת ובביצוע רותם תש״ח
המשך
29.06.21
10:00-11:30
"סולו הרדמה" – סדנה לאמהות ולתינוקות שלהן / אפרת לוי ומעיין חורש
המשך
01.07.21
19:00
ארנבת מרץ 1.7 | ערב מלא /
המשך
30.06.21
19:00
ארנבת מרץ 30.6 | ערב מלא /
המשך
29.06.21
20:00
ארנבת מרץ 29.6 | ערב מלא /
המשך
01.07.21
19:30
מתבוששות / אפרת לוי ומעין חורש
המשך
01.07.21
19:00
Wet Cradle / עבודה בתהליך מאת: מאיה דיקשטיין שותפה ליצירה: קזויו שיונוירי
המשך
29.06.21
10:00-12:30
בדרך לפיקוד גרון | סדנא והופעה עם רותם תש״ח /
מאת ובביצוע רותם תש״ח
המשך
01.07.21
21:00
ריקוד לירח / שקד מוכיח
בהשתתפות: עומר עוזיאל, וונינה לוֿ, תמר לוי, וורקנש אמבייה, אלה קידן, שקד מוכיח.
המשך
30.06.21
20:30
התעלפויות חלק ראשון / נינה טראוב
עבודה בתהליך מאת: נינה טראוב שותפה ליצירה: משי אולינקי בהשתתפות: משי אולינקי, נינה טראוב וזואי פולנסקי.
המשך
30.06.21
21:30
רַפְּסוֹדיה מיוּטְרוּס / אנאבל דביר
המשך
29.06.21
13:00
מתבוששות / אפרת לוי ומעין חורש
המשך
29.06.21
21:00
ריקוד לירח / שקד מוכיח
המשך
30.06.21
19:00
פרוייקט כלי עבודה: 'פעימות' חזרה פתוחה / קימ טייטלבאום ומורן יצחק אברג׳ל
המשך
06.05.21
20:30
ערב עבודות גוף / ניר וידן | רוני חדש
ערב משותף הכולל שתי יצירות במה חדשות הבוחנות את פוטנציאל הפירוק וההרכבה של הגוף: "הוראות הרכבה" סולו חדש של ניר וידן, “Body #1” דואט שיצרה רוני חדש עם הרקדנים מאיה שוורץ ועידו ברק. בארוע יוקרנו גם שתי עבודות וידאו של היוצרים.
המשך
05.05.21
20:30
ערב עבודות גוף / ניר וידן | רוני חדש
ערב משותף הכולל שתי יצירות במה חדשות הבוחנות את פוטנציאל הפירוק וההרכבה של הגוף: "הוראות הרכבה" סולו חדש של ניר וידן, “Body #1” דואט שיצרה רוני חדש עם הרקדנים מאיה שוורץ ועידו ברק. בארוע יוקרנו גם שתי עבודות וידאו של היוצרים.
המשך
17.07.20
14:00 | 16:00
עבודות סטודנטים בתכנית להכשרת רקדנים יוצרים / RE-SEARCH
עבודות אישיות מאת ובביצוע הסטודנטים בתכנית להכשרת רקדנים יוצרים RE-SEARCH
המשך
25.07.20
21:00
שנת אור / קבוצת מחול כרמלה
"שנת אור" היא מידת מרחק מאוד גדולה, העוזרת לנו למדוד מרחקים ברחבי היקום. שנת 2020 הביאה עמה את משבר הקורונה ואילצה אותנו למדוד את המרחק שלנו זה מזו במרחבים הקרובים והרחוקים בין יבשות, ארצות וערים. המחולות שלנו הם האור שלנו, אנחנו לא מוותרות על הקרבה. זה המופע החותם את שנת היצירה שלנו ומקבץ בתוכו יצירות מקוריות מאת מאיה ברינר, גיל קרר, נועה שילה וגלעד ירושלמי.
המשך
24.03.20
20:30
פסטיבל ארנבת מרץ | יום שלישי 24.3 /
כרטיס יומי לכל מופעי הפסטיבל ביום שלישי 24.3
המשך
25.03.20
20:00
פסטיבל ארנבת מרץ | יום רביעי 25.3 /
כרטיס יומי לכל מופעי הפסטיבל ביום רביעי 25.3
המשך
27.03.20
13:00
פסטיבל ארנבת מרץ | יום שישי 27.3 /
כרטיס יומי לכל מופעי הפסטיבל ביום שישי 27.3
המשך
28.03.20
17:00
פסטיבל ארנבת מרץ | יום שבת 28.3 /
כרטיס יומי לכל מופעי הפסטיבל ביום שבת 28.3
המשך
29.03.20
19:00
גוף שלישי: פרוייקט מחול משולב / תמר מייזליש
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | מופע אורח
המשך
28.03.20
21:30
מרקם – מרחב : תהליכים של יצירה מתמדת / ענת שמגר ודן וינשטין
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | בכורה במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
28.03.20
17:00
סיפורי סבתא בילבי: מופע לנוער בהשראת סיפורי בילבי המוכרים והאהובים / אורלי אלמי
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | בכורה במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
27.03.20
14:00
שטח הפקר / מעיין כהן מרציאנו
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | בכורה במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
27.03.20
13:00
אפקט הים – הצעות למרחב עירוני / דניאל שופרא
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | בכורה במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
26.03.20
20:00
מה שעיני רואות: מופע מחול בהשתתפות קבוצת לקויי ראיה ועיוורים / שירי סבח טייכר
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | פרויקט קהילתי
המשך
25.03.20
21:30
'If I Wear' / Agnieszka Sterczyńska, Marta Kosieradzka [פולין]
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | בכורה במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
25.03.20
21:30
פרייה: ברד ירד על נשות המשרד / אנה זקרבסקי
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | בכורה במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
25.03.20
20:00
פעימה שניה מתמשכת / קימ טייטלבאום ומורן יצחקי אברג׳ל
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | פרויקט קהילתי
המשך
24.03.20
18:00 | 20:00
שני גפרורים ברוח / זרה פרוץ׳ (בלגיה) והדס תובל
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | בכורה במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
24.03.20
21:30
הוראות הרכבה / ניר וידן
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | עבודה בתהליך במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
28.03.20
20:00
צאינה וראינה / מרב דגן וסתיו מרין
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | בכורה במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
24.03.20
20:30
צאינה וראינה / מרב דגן וסתיו מרין
פסטיבל ארנבת מרץ 2020 | בכורה במסגרת שהות האמן של כלים
המשך
02.04.20
אפקט הים – הצעות למרחב עירוני / דניאל שופרא
המשך
03.04.20
14:00
שטח הפקר / מעיין כהן מרציאנו
המשך
04.04.20
14:00
שטח הפקר / מעיין כהן מרציאנו
היצירה הועלתה בבכורה במסגרת פסטיבל ארנבת מרץ 2020
המשך
05.02.20
20:30
Raining Men / קבוצת מחול תאטרון אור מרין ואורן נחום
היצירה משתמשת בחזות הגברית של שלושת הרקדנים ומנסה למתוח את גבולות המגדר שלהם, לתחום מחדש את המקסימום הגברי והנשי הנורמטיבי והמקובל שבהם.
המשך
08.02.20
21:00
50/50 (מופע סולו) / מטה אינגוורטסן
הסולו 50/50 עובד על ביטויים רגשיים קיצוניים ומרהיבים כפרקטיקה גופנית ולא דרך מוטיבציה פסיכולוגית. תנועה המונעת מסיטואציות המקודדות בבירור, כמו מופע רוק, אופרה או קירקס עוברת עיבוד עד שמקבלת ביטוי רגשי מעוות. זה נראה כמו אפקט (affect) ולאו דווקא כמו רגש, אלא שאף אחד לא באמת יודע איך אפקט נראה. למרות שמניפסטים שייכים לעבר – הנה בא עוד אחד
המשך
10.02.20
21:00
69 positions / מטה אינגוורטסן
מופע-הרצאה (lecture performance) מאת ובהשתתפות מטה אינוורטסן
המשך
06.02.20
20:30
Raining Men / קבוצת מחול תאטרון אור מרין ואורן נחום
היצירה משתמשת בחזות הגברית של שלושת הרקדנים ומנסה למתוח את גבולות המגדר שלהם, לתחום מחדש את המקסימום הגברי והנשי הנורמטיבי והמקובל שבהם.
המשך
09.01.20
20:30
הַחֵטְא הַקַּדְמוֹן / מאת גלעד ירושלמי
ערב מאת גלעד ירושלמי
המשך
18.01.20
21:00
אביתר/סעיד / מאת שירה אביתר
אביתר / סעיד מאת שירה אביתר בשיתוף הרקדן אביתר סעיד
המשך
30.11.19
21:00
ועכשיו הגוף / שתי עבודות מחול חדשות מאת ענת דניאלי בשיתוף עם עומר עוזיאל.
המשך
28.11.19
21:00
ועכשיו הגוף / שתי עבודות מחול חדשות מאת ענת דניאלי בשיתוף עם עומר עוזיאל.
המשך
24.12.19
21:00
ביה"ס למזג אויר: א.ו.ס.ל.ו / מאת גיא גוטמן
א.ו.ס.ל.ו הוא מופע גופני שפוגש גוף צופה, מופע קריאה שפוגש את העין, מופע האזנה שפוגש את האוזן ומופע של היסטוריה שפוגשת את האדם
המשך
26.12.19
21:00
ביה"ס למזג אויר: א.ו.ס.ל.ו / מאת גיא גוטמן
א.ו.ס.ל.ו הוא מופע גופני שפוגש גוף צופה, מופע קריאה שפוגש את העין, מופע האזנה שפוגש את האוזן ומופע של היסטוריה שפוגשת את האדם
המשך
24.12.19
17:00
ביה"ס למזג אויר: נון טרופו / מאת גיא גוטמן
שלג יורד בדממה ומכסה את הבמה, הסופה משתלטת ומתעלמת מהשמש שזורחת בחוץ. לביה"ס למזג אויר יש זמן ואקלים משלו.
המשך
07.11.19
18:00
פסטיבל נפגשות 2019 / כנס "גוף בזמן" | במה לנשים בגיל השלישי
המשך
07.11.19
20:00
פסטיבל נפגשות 2019 / BUG מאת דגה פדר ולהקת ביתא
המשך
08.11.19
16:00
פסטיבל נפגשות 2019 / כרטיס יומי | שישי 8.11
המשך
08.11.19
16:00
פסטיבל נפגשות 2019 / כרטיס משולב למופע וסדנה | יום שישי 8.11
המשך
08.11.19
15:30
פסטיבל נפגשות 2019 / סדנת ווגינג (Voguing) - גסטון אוסיריס
המשך
08.11.19
14:30
פסטיבל נפגשות 2019 / TRANS(FOR)MANCE - איילה פרנקל (בכורה)
המשך
08.11.19
13:00
פסטיבל נפגשות 2019 / פני השטח - פרפורמנס לארץ וקהל | נופר סלע
המשך
08.11.19
12:00
פסטיבל נפגשות 2019 / "נופים חצויים" - ענת שמגר ודן ויינשטיין | מופע רב תחומי במוזיקה ומחול
המשך
09.11.19
22:00
פסטיבל נפגשות 2019 / כרטיס יומי | יום שבת 9.11
המשך
09.11.19
21:30
פסטיבל נפגשות 2019 / חתיכות | יולי קובבסניאן (בכורה)
המשך
09.11.19
20:00
פסטיבל נפגשות 2019 / חייכת אלי פתאום | עדי שילדן (בכורה)
המשך
12.09.19
18:00 | 20:30
END OF THE WALL / מאת עתליה באומר ותמר מייזליש
מפגש בימתי בזמן אמת של שתי קבוצות אמנים החיים בהודו ובישראל .המשתתפים מחפשים את הדרך לתקשר ולעבוד יחד מעבר לגבולות הגאוגרפיים והמחסומים התרבותיים -מנטליים המונחים בינהם. ביחד בחרנו להציץ אחד אל חיי השני ואל התופעות המתרחשות בחיי הרחוב בהודו ובישראל ולשתף בהתמודדויות האישיות והחברתיות שכל מציאות חיים מייצרת.
המשך
24.08.19
21:00
ועכשיו הגוף / שתי עבודות מחול חדשות מאת ענת דניאלי בשיתוף עם עומר עוזיאל.
המשך
22.08.19
21:00
ועכשיו הגוף / שתי עבודות מחול חדשות מאת ענת דניאלי בשיתוף עם עומר עוזיאל.
המשך
27.07.19
20:30
טקסטיל ובשר / מאת אהרונה ישראל
׳טקסטיל ובשר׳ היא עבודת מחול העוסקת בנושא של דימוי וייצוג הגוף הנשי.
המשך
19.07.19
14:00
MISSSPELLED / עבודתה החדשה של מאיה וינברג | הזירה הבין-תחומית
המשך
18.07.19
21:00
MISSSPELLED / עבודתה החדשה של מאיה וינברג | הזירה הבין-תחומית
המשך
13.07.19
17:00
קופים / עמית דרורי בהפקת הזירה הבינתחומית
המשך
12.07.19
קופים / עמית דרורי בהפקת הזירה הבינתחומית
14:00 | 17:00
המשך
11.07.19
20:30
קופים / עמית דרורי בהפקת הזירה הבינתחומית
המשך
06.07.19
21:00
יחפות / מאת קבוצת מחול כרמלה
מופע החותם את שנת היצירה של קבוצת מחול כרמלה. המופע מקבץ בתוכו יצירות מקוריות המתכתבות עם נושאים שונים מעולם התוכן הנשי. יופיעו יצירות מאת דורון רז, מירב דגן, נועה שילה ונעה דר.
המשך
03.07.19
20:00
גרביטאס / מאת אופיר יודלביץ בשיתוף אשר בן שלום
המשך
02.07.19
20:30
הַחֵטְא הַקַּדְמוֹן / מאת גלעד ירושלמי
ערב מאת גלעד ירושלמי
המשך
21:00
ועכשיו הגוף / מאת ענת דניאלי בשיתוף עם עומר עוזיאל
20.6, 22.6, 26.6, 29.6
המשך
19.06.19
20:30
מה שעיני רואות / מאת: שירי סבח טייכר | מתוך פרויקט מבט הדדי
המשך
18.06.19
20:30
מה שעיני רואות / מאת: שירי סבח טייכר | מתוך פרויקט מבט הדדי
המשך
11.06.19
19:30 | 21:00
יוני בכלים / מופעי סיום התכנית הדו שנתית לכוריאוגרפיה במרכז 'כלים'
המשך
04.06.19
20:30
מסה / מאת איריס ארז
המשך
01.06.19
21:00
עולמות / מאת אנה ווילד
מחזור שירים כנען-עתידני
המשך
31.05.19
14:00
עולמות / מאת אנה ווילד
מחזור שירים כנען-עתידני
המשך
16.05.19
20:30
טקסטיל ובשר / בכורה מאת אהרונה ישראל
׳טקסטיל ובשר׳ היא עבודת סולו העוסקת בגוף הנשי ובייצוגו מול קהל.
המשך
11.05.19
20:30
אביתר / סעיד | זורחות / מאת שירה אביתר
שתי עבודות מאת שירה אביתר הבוחנות ריקודי חגיגה משתי תרבויות שונות, התימנית והמרוקאית ואת האופן שבו גופי ידע תרבותיים מגולמים בגוף. ההופעה תתקיים רגע לפני שנפרוס כנפיים לטור באירופה וארה"ב.
המשך
23.04.19
12:00
נון טרופו / מאת גיא גוטמן
נון טרופו הוא מופע לילדים במזג סוער.
המשך
22.04.19
21:00
א.ו.ס.ל.ו / מאת גיא גוטמן
א.ו.ס.ל.ו היא עבודת מחול היסטורית בשלג ובסופה.
המשך
04.05.19
20:30
בהילוך ידני – REVERT TO MANUAL / מאת ובביצוע סיגל ברגמן
המחשבה משנה תנועה ותנועה משנה אותנו, החושבים. הגוף משנה את המחשבה ומחשבה משנה אותנו, הנעים. הופעה שהיא גם הרצאה וסדנה, על הדרך בה קשב לגוף יכול לעזור להשתחרר מאוטומט פיזי ומחשבתי.
המשך
23.04.19
17:00
נון טרופו / מאת גיא גוטמן
נון טרופו הוא מופע לילדים במזג סוער.
המשך
24.04.19
17:00
נון טרופו / מאת גיא גוטמן
נון טרופו הוא מופע לילדים במזג סוער.
המשך
24.04.19
21:00
א.ו.ס.ל.ו / מאת גיא גוטמן
א.ו.ס.ל.ו היא עבודת מחול היסטורית בשלג ובסופה.
המשך
03.04.19
20:30
מסה / מאת איריס ארז
חמישה אנשים נותנים לגופם להדהד את סביבתם האישית- היסטורית והקולקטיבית -עכשווית. מתוך הסכמה להיות פרוטוטיפיים של ישות שניתן לכנותה -גופסביבה- הם יעלו שאלות על עצמם, על סביבתם ועל הווריאציות השונות של ההתקיימות בתוך הכוחות האלה הפועלים במקביל.
המשך
פסטיבל מחול 'ארנבת מרץ' 2019: כרטיס יומי — יום שבת 30.3 / כרטיס יומי יום שבת 30.3
המשך
פסטיבל מחול 'ארנבת מרץ' 2019: כרטיס יומי — יום חמישי 28.3 / כרטיס יומי יום חמישי 28.3
המשך
פסטיבל מחול 'ארנבת מרץ' 2019: כרטיס יומי — יום שלישי 26.3 / כרטיס יומי יום שלישי 26.3
המשך
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: פס פסטיבל / כרטיס שבועי לכלל מופעי הפסטיבל
המשך
11.04.19
20:30
Void #2 / מאת להקת המחול תאטרון אור מרין ואורן נחום
שלוש נשים מרכיבות ומפוררות לסירוגין דימויים של נשיות. הן בוחנות את חומריות הדימוי על גופן ושל גופן, מתנסות בתהליכים פנימיים וחיצוניים של התרוקנות הגוף והתמלאותו בדימוי.
המשך
26.03.19
19:00
אירוע פתיחת פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: תלמד אותי סלטה / מאת אופיר יודלביץ ותלמידי בית הספר יעד
אופיר עבד עם הנערים מתוך רעיון של "תמיכה".דרך תרגילים של תמיכה ונתינת משקל הנערים התנסו ולמדו תרגילים קיימים כמו סלטה אחורה ויצרו/המציאו תנועות חדשות כמו "מלך", "דומינו" ו"מדרגות".
המשך
26.03.19
20:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: כתפיים / מאת שקד מוכיח
קבוצה של פרפורמרים יוצאי אתיופיה בכל הגילאים (5-70) בשיאו של טקס חגיגת החיים. החגיגה הקהילתית הולכת והופכת מורכבת כשהיא מתקיימת בחברה המודרנית. רבדים ויצרים נוספים צפים דרך הגוף של היחידים המשתדלים להחזיק את הטקס המסורתי.
המשך
26.03.19
21:30
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: מסה / מאת איריס ארז
חמישה אנשים נותנים לגופם להדהד את סביבתם האישית- היסטורית והקולקטיבית -עכשווית. מתוך הסכמה להיות פרוטוטיפיים של ישות שניתן לכנותה -גופסביבה- הם יעלו שאלות על עצמם, על סביבתם ועל הווריאציות השונות של ההתקיימות בתוך הכוחות האלה הפועלים במקביל.
המשך
27.03.19
17:00-19:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: בין ממלכות – קהילות עם כלים / מאת דליה חיימסקי | שירי טייכר | קימ טייטלבאום ומורן אברג׳ל יצחקי
מרכז כלים מקדם ומפיק שלושה פרויקטים אמנותיים המשתפים פעולה עם קהילות של לא רקדנים.
המשך
27.03.19
20:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: פעימה שניה / מאת קימ טייטלבאום ומורן אברג'ל יצחקי
״פעימה שניה״ היא הסתעפות מופעית של פרויקט ״כלי עבודה״. הפרויקט ביקש להכיר את מרחב הסטודיו לקבוצה של אנשים בעלי אתגור מנטלי התפתחותי כמרחב בו סוגים רבים של התנהגויות הם לגיטימיים.
המשך
28.03.19
20:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: ביכורים / מקבץ התנסויות, תוצרים מתהליכי עבודה ועבודות שבדרך בחממת היצירה של התכנית לכוריאוגרפיה בכלים
במקבץ יוצגו עבודות בתהליך ותוצרי לוואי שלהן באמצעים שונים, ודרך נקודות התייחסות ייחודיות לתהליך העבודה.
המשך
28.03.19
21:30
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: Making sense / מאת שירה אביתר
זוהי עבודה שהיא הצלבה ומפגש, תוצר לוואי של יצירה, עבודה המתבוננת בכוריאוגרפיה של התהליך היצירתי. מהו האובייקט של התהליך היצירתי? מה נפער בינו לבין היצירה?
המשך
28.03.19
22:00, 24:00, 02:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: שעה אבודה- לילה בתוך המוזיאון / מאת תמי לבוביץ
״שעה אבודה- לילה בתוך המוזיאון״ מזמינה את הקהל להיכנס אל האזור האפל שמתרחש במעבר משעון החורף לשעון הקיץ. סביב ובתוך השעה החריגה, הנעלמת, נבנים ומתפרקים דימויי המופע.
המשך
29.03.19
12:00-14:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: אירוע שיח: כלים כסביבות עבודה /
מרכז כלים חוגג השנה עשור ושואל כיצד נוצרות סביבות עבודה משותפות.
המשך
29.03.19
14:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: עשתורת / מאת קימ טייטלבאום ומורן אברג'ל יצחקי
אנו מבקשים לשים את הקריאה לעשתורת במרכז היצירה ולהשתמש בה על מנת להרהר בארכאי. לפתוח צוהר אל העתיד באמצעות עבר מרצד מדומיין.
המשך
30.03.19
12:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: עלילות חומית | סיפור על נמלה מאת ס. יזהר / יצירה בימתית מאת רות קנר
זה סיפור על נמלה. נספר אותו יחד – שחקנים וצופים-פעילים. נתנועע, נדבר ונצייר את עולמן הקסום של הנמלים, ובתוכו, עלילותיה של נמלה אחת ומיוחדת שנושאת משא גדול במיוחד – והיא הנמלה חומית.
המשך
30.03.19
20:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: בהילוך ידני / מאת ובביצוע סיגל ברגמן
המחשבה משנה תנועה ותנועה משנה אותנו, החושבים. הגוף משנה את המחשבה ומחשבה משנה אותנו, הנעים. הופעה שהיא גם הרצאה וסדנה, על הדרך בה קשב לגוף יכול לעזור להשתחרר מאוטומט פיזי ומחשבתי.
המשך
30.03.19
21:30
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: אי ההתחוללות | חדווה, חלק ראשון / שתי עבודות מאת מיכל אגסי ואסף אהרונסון
המשך
31.03.19
20:00
פסטיבל 'ארנבת מרץ' 2019: ROUTES / מאת BODHI PROJECT
ROUTS מפנה את תשומת לבנו למסע מרובה מסלולים מאוכלסים. בשותפות בניהם, שישה אנשים/רקדנים/פרפורמרים, מתנגדים באופן תמידי לכוח הכבידה, ומוצאים אסטרטגיות שונות של שיתוף פעולה המאפשרות להם לצלוח את האתגרים והמסע במסלולים שונים אלו.
המשך
08.03.19
14:00
PANGEA / מאת איילה פרנקל
יצירת מחול לארבע נשים רקדניות השואפת להביא פרשנות מורכבת ורחבה למושג הנשיות.
המשך
09.03.19
20:30
חתיכות | ארבע יצירות | / מאת נועה עטר, שני בר-דימרי, סופיה קרנץ, ליטל בן-חורין
ערב מחול משותף החושף ארבע נקודות מבט עלינו כחברה וכאנשים המרכיבים אותה.
המשך
21.02.19
20:00
הרצאה: אירועים, סינגולריות, התמדה: מחול ועידן הפרפורמנס / מפגשים עם התיאורטיקן פרופ' אנדרה לפקי (André Lepecki)
מרכז לכוריאוגרפיה 'כלים' בת ים שמח לארח לראשונה בישראל את החוקר והאוצר, פרופ' אנדרה לפקי (André Lepecki ) ראש המחלקה ללימודי מופע באוניברסיטת ניו יורק NYU)) סדרת סמינרים והרצאות, בתמיכת ARTIS (www.artis.art), המרכז לאמנות עכשווית תל אביב ואאוטסט ביאליק רזידנסי ישראל.
המשך
19.02.19
20:30
אביתר/סעיד | בדק בית / מאת שירה אביתר
אביתר / סעיד מאת שירה אביתר בשיתוף הרקדן אביתר סעיד ; בדק בית מאת ובביצוע שירה אביתר
המשך
23.02.19
20:30
לוקאלי / מאת איריס ארז
איך המרחב מבנה את הדרך שבה הגוף פועל עליו ובתוכו? כמי שעברה מן העיר אל הכפר, מן החוף אל ההר, מן הבועה אל קו התפר, מן הרווקות אל האמהות – אני מבקשת לבדוק איך המרחב פועל עלי והופך אותי למה שאני.
המשך
22.02.19
14:00
אנא ואגאנא / מאת ענת דניאלי בשיתוף עם עומר עוזיאל
אנא ואגאנא מתקיימת מרקמות של יצירה, נשיות, אימהות ודם. היא משוחחת עם טכסטים פמיניסטיים משל הלן סיקסו ולוס איריגארי, מציירת בהשראת ציורי הואגינות של האמנית ג'ודי שיקגו, ומדקלמת את 'שיר המחזור' של אמנית הספוקן וורד דומיניק כריסטינה.
המשך
19.01.19
20:30
צורתרבות / רננה רז בשיתוף חברי תנועת תרבות
העבודה עוסקת בצורות. צורות כאובייקט גיאומטרי וצורות כשיקוף וייצוג של רעיונות או ערכים. היצירה חוקרת את ההיבטים הכוריאוגרפיים ואת ההקשרים התוכניים והרגשיים שגלומים בצורות
המשך
27.12.18
21:00
MISSSPELLED / עבודתה החדשה של מאיה וינברג | הזירה הבין-תחומית
המשך
18.01.19
13:00
MY PIECE – Kelim / מאת קולקטיב ׳אוגוסטין׳
MY PIECE מאת קולקטיב ׳אוגוסטין׳ היא יצירת מחול ומייצג הנמצאת בתהליך היווצרות מתמיד ושואלת שאלות על בעלות-שייכות & חיבור- יצירה (Ownership & Authorship). מאיפה מגיעה הכמיהה לבעלות? איך משהו הופך לשלי? למי שייכת יצירת אמנות? למי שייכת החוויה? א.נשי הקהל מתבקשים להעניק למופע חפץ הנמצא בבעלותן/ם
המשך
07.12.18
11:00
המסע ללימפופו / מאת עמית ברעם
מופע תיאטרון מחול אינטראקטיבי לילדים ע״פ לימפופו מאת נתן אלתרמן בביצוע עמית בר-עם. ד״ר אוי-זה-מר, רופא החיות, מקבל קריאה דחופה לעזור לגורי החיות החולים בלימפופו, אפריקה.
המשך
14.12.18
14:00
SWEAT | יפים ונדפקים במופע צהרים / שתי יצירות מאת אור מרין וגלעד ירושלמי
המשך
29.01.19
20:30
ארץ / מאת גיל קרר
המשך
30.01.19
20:30
ארץ / מאת גיל קרר
המשך
24.11.18
20:30
אנא ואגאנא / מאת ענת דניאלי בשיתוף עם עומר עוזיאל
אנא ואגאנא מתקיימת מרקמות של יצירה, נשיות, אימהות ודם. היא משוחחת עם טכסטים פמיניסטיים משל הלן סיקסו ולוס איריגארי, מציירת בהשראת ציורי הואגינות של האמנית ג'ודי שיקגו, ומדקלמת את 'שיר המחזור' של אמנית הספוקן וורד דומיניק כריסטינה.
המשך
15.11.18
20:30
Sherry Show / Ann Liv Young
המשך
10.11.18
17:00 | 21:00
הזירה הבינתחומית 2018 | בית הספר למזג אויר / גיא גוטמן
המשך
09.11.18
17:00 | 21:00
הזירה הבינתחומית 2018 | בית הספר למזג אויר / גיא גוטמן
המשך
13.10.18
20:30
ארבע| ערב עבודות מחול קצרות של התכנית לכוריאוגרפיה / יעל סופר סמסון | הדס אשל | שני בר דמרי | דינה מאיר פריימן
במהלך הערב יוצגו ארבע עבודות קצרות (כל אחת כ 15 דקות) של ארבע יוצרות מהתכנית לכוריאוגרפיה במרכז כלים: "פִיטְנָה " מאת שני בר דמרי, "Running Out Of" מאת דינה פריימן מאיר, "דרייב" מאת הדס אשל, "איך להשקיט את הים בשלשה צעדים פשוטים" מאת יעל סופר סמסון. העבודות נוצרו במסגרת התכנית לכוריאוגרפיה בכלים בהנחיית שרון צוקרמן ויזר.
המשך
29.09.18
20:30
אמת וחוה Adam&id / מאת שרון צוקרמן ויזר
לאחר בכורה מוצלחת בפסטיבל צוללן, שרון צוקרמן ויזר ומשה שכטר אבשלום יופיעו יחד במרכז כלים את אמת וחוה Adam&id יצירה חדשה ורבת פנים שפושטת את העור הפרפורמטיבי וחושפת זוויות חדשות של התבוננות.
המשך
06.09.18
20:30
PANGEA / מאת איילה פרנקל
ארבע נשים מהוות קבוצה של סולואים. יחד הן שואפות לחזור למצב המאוחד.
המשך
01.09.18
14:00, 21:00
על אמת / מאת אופיר יודלביץ'
נסיון להתייחס מחדש לנפילה. להתכחש לפוטנציאל הטראגי שלה ולדמיין אותה מחדש כפעולה פואטית, אסתטית והומוריסטית.
המשך
24.08.18
13:00-16:30
לקראת שבת | תיאטרון, מחול, מוזיקה ואימפרוב / פסטיבל בת ים - מופעים של התכנית לכוריאוגרפיה
ביום שישי, יקיים פסטיבל בת ים במתחם "כלים נוצר" באזור התעשייה בבת ים רצף חד פעמי של מופעי תיאטרון, מחול, מוזיקה, ואימפרוביזציה באווירה קייצית ומשוחררת. הכניסה חפשית
המשך
23.08.18
20:30
אביתר /סעיד וזורחות: שתי עבודות מאת שירה אביתר / מאת שירה אביתר
זורחות ואביתר/ סעיד חוזרות להתנענע בבת- ים. היצירות חוקרות את האופן שבו גופי ידע תרבותיים מגולמים בגוף ומתבוננות במפגש בין הגוף המסורתי לגוף הפיזי.
המשך
08.08.18
16:30
המסע ללימפופו / מאת עמית ברעם
מופע תיאטרון מחול אינטראקטיבי לילדים ע״פ לימפופו מאת נתן אלתרמן בביצוע עמית בר-עם. ד״ר אוי-זה-מר, רופא החיות, מקבל קריאה דחופה לעזור לגורי החיות החולים בלימפופו, אפריקה.
המשך
30.07.18
20:30
ארץ / מאת גיל קרר
אנחנו מגיעים ממקום שלם, ויוצאים בנפרדות למסע בעולם התופעות.
המשך
28.07.18
21:00
אביתר/סעיד / מאת שירה אביתר
סולו לרקדן אביתר סעיד מאת שירה אביתר
המשך
28.07.18
11:00
המסע ללימפופו / מאת עמית ברעם
מופע תיאטרון מחול אינטראקטיבי לילדים ע״פ לימפופו מאת נתן אלתרמן בביצוע עמית בר-עם. ד״ר אוי-זה-מר, רופא החיות, מקבל קריאה דחופה לעזור לגורי החיות החולים בלימפופו, אפריקה.
המשך
26.