2פורטרט איילה פרנקל. צילום תמר לם
איילה פרנקל /
מנהלת אמנותית

עשייתה כמנהלת אמנותית וככוריאוגרפית עוסקת בנקודת המפגש בין כוריאוגרפיה עכשווית לבין קידום ערכים חברתיים של פמיניזם רב תרבותי והרחבת שדה המחול לכדי שילוב של קהילות מגוונות. ב-2017, יזמה את פרויקט 'נפגשות' - פלטפורמה לאמנות מופע פמיניסטית והיא מנהלת אמנותית את הפרויקט מאז. לאורך השנים הובילה ולקחה חלק בפרויקטים קהילתיים שונים ששואפים להציע מהידע הכוריאוגרפי-מחולי לצורך יצירת מפגש מפרה עם אוכלוסיות שונות כגון- אנשים בגיל השלישי, אנשים שחיים עם פרקינסון, בני נוער ועוד.

ככוריאוגרפית, העלתה את יצירותיה בפסטיבלים שונים בארץ ובעולם, נתמכה על ידי מועצת התרבות והאמנות של מפעל הפיס והקרן ליוצרים עצמאיים והשתתפה בתוכנית רזידנסי בסטודיו יסמין גודר, מסלול RE-SEARCH ועוד. חברה בעמותת הכוריאוגרפים.

כרקדנית עצמאית צברה ניסיון רב ומגוון בעבודה עם הכוריאוגרפים.ות להקת יסמין גודר, להקת בת-שבע (פרויקט כמויות), יוסי ברג ועודד גרף, דנה רוטנברג, איריס ארז, תמר בורר ועוד.

בוגרת תואר ראשון בפילוסופיה ותולדות האמנות.

ayala.kelim@gmail.com

מורן
מורן בש /
מנכ"לית

בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים והתוכנית הרב-תחומית, באוניברסיטה העברית.
למדה באקדמיה למחול - תואר ראשון ותעודת הוראה, בקבוצה ביפו ובתוכנית הדו שנתית לכוריאוגרפיה בכלים.

morahn.kelim@gmail.com

IMG_1146
טל גרבינסקי עמישי /
חינוך וקהילה / מייסדת שותפה

כוריאוגרפית עצמאית. בוגרת תואר שני M.A בכוריאוגרפיה מאוניברסיטת Laban Center לונדון.
ותואר ראשון מכללת סמינר הקיבוצים המסלול למחול. עבודותיה עלו בפסטיבלים בלונדון, אסטוניה, פורטוגל והולנד.
מאז שובה לארץ, יצרה מספר עבודות מחול ווידאודאנס אשר עלו בכלים, בפסטיבלים ובאופן עצמאי.

שותפה יוזמת בהקמת של מרכז כלים וכיום חלק מצוות הניהול של מרכז כלים.

talg.kelim@gmail.com

May portrait
מאי זרחי /
מנהלת התכנית החדשה לכוריאוגרפיה

כוראוגרפית ופרפורמרית, היא יוצרת עצמאית בספקטרום בין עבודות בימתיות, תלויות-מקום והשתתפותיות. בעבודתה היא נמשכת למפגש בין מדיום הכוראוגרפיה, הפרפורמנס ואמנות הסאונד. זרחי חוקרת את חומריות הגוף דרך תנועה וסאונד. בין עבודותיה בשנים האחרונות: Ausencia, 2021 (אטליה שמי קיבוץ כברי, המרכז לאמנות עכשווית תל-אביב-יפו), untitled, 2019 (הזירה הבינתחומית, פסטיבל צוללן), קול יום, 2018, בשיתוף עם המוזיקאי אלעד ברדס (אוהבים אמנות), the VOICES, בשיתוף עם אמנית הקול מיכל אופנהיים, 2017 (פסטיבל צוללן), ועוד.

זרחי היא בוגרת האקדמיה למחול ברוטרדם הולנד (2006). במהלך לימודיה הייתה אסיסטנטית של הכוראוגרף וויליאם פורסיית בפרנקפורט גרמניה (2005). ב-2007 היא השתתפה בתוכנית לכוראוגרפיה של קסבייה לה רואה ומתילד מונייה ex.e.r.ce במונפלייה צרפת. בהמשך, זרחי הקימה ביחד עם יאניס מנדפוניס ופבריס מצליח את הקולקטיב הכוראוגרפי Mamaza בגרמניה (2009-2014), איתם יצרה והופיעה ברחבי העולם. הטריו נבחר להיות אמני הבית בתיאטרון דה סינגל באנטוורפן בלגיה (2011-12) ובתיאטרון מוזנטורם בפרנקפורט גרמניה (2012-14).

זרחי עובדת כדרמטורגית ומנהלת חזרות ליוצרים ויוצרות אחרים ומעבירה סדנאות בבית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים, האקדמיה למחול בירושלים ועוד.

mayz.kelim@gmail.com

14700854_10154202890913515_2897123766592001220_o
יותם מיכאל יוגב /
שיווק ומדיות חברתיות

פעיל תרבות ויוצר לעת מצוא.

איש פתרונות אמנותיים: יועץ ומומחה לניהול, הפקה, שיווק ותוכן בתחומי התרבות, אמנות, קהילה ועיר.
עבד עם יוצרים ומוסדות רבים, ביניהם תיאטרון קליפה, מובי - מוזיאוני בת ים, פסטיבל ישראל, בית הספר לתאטרון חזותי ועמותת הכוריאוגרפים.
יוצר חיבורים מעשירים בתוך קהילות יוצרות, לתוכן שיוצא מהן ולקהלים חדשים.

בוגר בית הספר מוסררה לאמנות (ירושלים) ותכנית אולימפוס בבית ליבלינג (תל אביב).

Kelim.social.media@gmail.com

ענת דניאלי
ענת דניאלי /
מייסדת

יוצרת שתחומי פעולתה נוגעים במחול, כוריאוגרפיה, חינוך, קהילה ופוליטיקה של הגוף והרוח. היא החלה ליצור ב – 1989, עבודות סולו, וכן ללהקת המחול בת-שבע, אנסמבל בת-שבע ועוד, ובשנים 1994-2007 יצרה במסגרת להקת המחול ענת דניאלי. ענת היא זוכת פרס רוזנבלום לשנת 2007, פרס משרד התרבות לשנת 2006 על עבודתה הכוריאוגרפית, פרס משרד התרבות לשנת 1996 לאמנית צעירה, ופרס 'גוונים במחול' ב 1990. בין השנים 2007-2012, לקחה דניאלי הפסקה מיצירת מחול כדי לבחון מחדש את עבודתה. בשנים אלו הקימה את מרכז כלים בשיתוף עם תלמידתה טל גרבינסקי עמישי, והובילה את המרכז כמנהלת אמנותית עד 2021. ב 2012 חזרה ליצור ולהופיע בעבודותיה, לפתח ולנסח את המחשבה והפרקטיקה של 'כוריאוגרפיה שימושית'.

ועד מנהל

יו"ר הועד: רונית רבינוביץ. 

חברי הועד: אבי לובין, מאיר טאטי ורותי ברק.